Zbudowanie dla córki domku dla lalek

Moja córka była moim oczkiem w głowie. Opiekowałem się nią przez cały czas, ponieważ żona miała dobrze płatną pracę. Ja pracowałem dorywczo, więc lepiej było, żebym to właśnie ja został w domu. Opieka nad Julką sprawiała mi mnóstwo przyjemności.

Drewniany domek dla lalek w dużym rozmiarze

duży domek dla lalekJulka kiedyś w sklepie widziała domek dla lalek i od tego czasu cały czas mówiła, że bardzo go chce dostać. Ja jednak wpadłem na lepszy pomysł. Zdecydowałem się sam jej zbudować duży domek dla lalek z drewna. Miałem do tego materiały i bez problemu mogłem taki domek wykonać. Kiedy przyjechała moja teściowa, to poprosiłem ją, żeby zajęła się Julką na kilka godzin i wyjaśniłem od razu dlaczego. Teściowa była pod wrażeniem i zabrała małą do siebie, żeby miał więcej czasu na zbudowanie domku dla lalek. Wzór takiego domku znalazłem w internecie i na tej podstawie zabrałem się do działania. Domek dla lalek budowałem zgodnie z instrukcją, na szczęście miałem niezbędne narzędzia i od ręki mogłem taki duży domek zbudować. Kiedy już domek był gotowy, to poszedłem do sklepu po wyposażenie, ponieważ z tym już nie potrafiłem sobie poradzić. Wybudowany przeze mnie domek prezentował się jak ze sklepu i wyglądał prawie tak samo! Wiedziałem, że Julka będzie zachwycona. Kiedy teściowa wróciła z moją córką, to od razu zaprowadziłem Julkę do jej pokoju, żeby mogła zobaczyć jaki ładny domek dla lalek dla niej zbudowałem. Moja córka była bardzo szczęśliwa i bawiła się przez cały dzień.

Żonie nic nie mówiłem o domku dla lalek i jak wróciła z pracy i weszła do córki, to była pewna, że kupiłem ten domek. Wszystko jej wyjaśniłem a ona stwierdziła, że nie spodziewała się, że posiadam tak ogromny talent. Jeszcze nie raz będę potrafił ją w życiu zaskoczyć czymś miłym.