Zakupy w sklepie z odzieżą gastronomiczną

 

Początkowo byłem zdania, że stołówka nie będzie przynosiła zysków, ale się myliłem. Sporo ludzi przychodziło do mnie na obiady, bo oferowałem tanie posiłki. Niektórym to nawet wydawałem zupy za darmo, bo ich znałem i wiedziałem, że nie mieli pieniędzy. Każdy zawsze najadł się w mojej stołówce.

Kupno taniej odzieży gastronomicznej

odzież gastronomiczna sklepPewnego dnia w mojej stołówce pojawił się młody człowiek, który zamówił u mnie obiad dwudaniowy. Zanim jednak wyszedł, to zapytał dlatego moi pracownicy nie byli ubrani w odzież gastronomiczną a ja nie wiedziałem co mu odpowiedzieć. Dał mi wizytówkę swojego sklepu i zaprosił do zakupów. Przemyślałem tę sytuację i wiedziałem, że ten młody człowiek miał rację, dlatego postanowiłem odwiedzić jego sklep jak najszybciej. Poprosiłem wszystkich pracowników stołówki, żeby podali mi rozmiar, który nosili, żebym mógł dopasować odzież dla każdego. Nie miałem pojęcia ile kosztowała taka profesjonalna odzież gastronomiczna sklep, który odwiedziłem mieścił się niedaleko mojej stołówki, co nawet było mi na rękę. W sklepie dostępna była cała odzież gastronomiczna i mogłem dla swoich pracowników kupić wszystko, co było im potrzebne. Ten sam człowiek, który jadł u mnie w stołówce od razu mnie zobaczył i postanowił obsłużyć osobiście. Zaoferował mi tanią i solidną odzież gastronomiczną, na którą jeszcze dał mi dodatkowy rabat. Takiego taktowania to nawet bym się nie spodziewał i byłem wręcz zachwycony zakupami w tym sklepie z odzieżą gastronomiczną.

Pracownicy chętnie nosili odzież i cieszyli się, że nie musieli brać z domu swojej własnej odzieży. Zakupy w tamtym sklepie robiłem zawsze, jak czegoś potrzebowałem. Właściciel sklepu często jadał w mojej stołówce, bo wszystko mu smakowało i było w przystępnych cenach.