Zakup gumowego futerału na telefon

Dzisiejsze telefony komórkowe posiadają wielkie ekrany, na których codziennie piszemy wiadomości, czy używamy przeróżnych aplikacji. Niestety, te ekrany nie są na tyle odporne, aby wytrzymały oprócz ciągłego stukania w nie palcem (często paznokciem), jeszcze jakieś przypadkowe upadki. Zabezpieczamy je więc np. hartowanym szkłem.

Zabezpieczenie telefonów solidnymi pokrowcami

solidne gumowe etui na iphoneNie tylko szklane ekrany są narażone na stłuczenie. Wielu ludzi nie lubi, aby tzw. „plecki” telefonu były porysowane, lub narażone na ewentualne rozbicie. Szczególnie, jeśli chodzi o telefon, który jest wyjątkowo wartościowym sprzętem elektronicznym, jak np. iPhone. Zakupując solidne gumowe etui na iphone mamy pewność, że w przypadku kiedy wyleci on nam z rąk, nie stłucze się, lub nawet nie uszkodzi. Elektronika nie lubi wstrząsów, gniecenia, ściskania, rzucania itp. Posiadając telefon komórkowy, nie tylko jego wartość skłania nas do zakupu odpowiedniego etui i do zabezpieczenia ekranu. W dzisiejszych telefonach można przechowywać mnóstwo ważnych informacji, jak np. SMS – y, a w nich adresy, telefony. Także w telefonach przechowujemy kontakty do wszystkich naszych znajomych, którzy to mogą mieć nawet kilka numerów telefonów. Przechowujemy także zdjęcia, które przecież nigdy się nie powtórzą oraz różnego rodzaju dokumenty, karty kredytowe, debetowe, numery kodów, piny itp. Jest to olbrzymia baza wiedzy, która stracona może narazić jej właściciela nawet na straty. A tak mogłoby się stać, gdybyśmy telefon zniszczyli.

A telefon jest bardzo łatwo zniszczyć pomimo tego, iż producenci starają się zabezpieczyć delikatne układy elektroniczne. Zamykają je w metalowych obudowach (aluminiowych), a ekrany zabezpieczają specjalnym szkłem. Jednak te wszystkie starania mogą nic nie znaczyć, jeśli użytkownik telefonu sam go przypadkowo uszkodzi.