Wózek firmy Bebetto

Cena wózka dla dziecka nie zawsze idzie w parze z jakością, bo czasem na wartość wózka w przeważającej części wpływa znana marka, za którą stoją liczne kampanie reklamowe. Dobry wózek musi być przede wszystkim bezpieczny i wielofunkcyjny, aby mógł służyć przez długie lata. 

Co posiada model Vulcano? 

bebetto vulcanoKażdy rodzic nie wyobraża sobie wyprawki dla noworodka bez wózka. Na początek będzie potrzebna gondola, a po pewnym czasie spacerówka, w której maluch będzie podziwiał świat z perspektywy siedzącej. Wózek Bebetto Vulcano to połączenie nowoczesnego wyglądu z funkcjonalnymi mechanizmami. Gondola Bebetto to głęboki wózek z dużą budką chroniącą dziecko przed promieniami słonecznymi i deszczem. Wnętrze jest wyłożone miękką gąbką pokrytą bawełnianym materiałem, który pozwala skórze oddychać. W podłożu na wysokości nóżek znajduje się system wentylacji zapewniający odpowiedni przewiew i zabezpieczający dziecko przed przegrzaniem. Spacerówka Vulcano posiada dużą budkę, którą można rozłożyć nawet do stu osiemdziesięciu stopni i schować pod nią niemal całego malucha. Pasy bezpieczeństwa trzymają dziecko w jednym miejscu i są zapinane między nóżkami oraz na wysokości klatki piersiowej. Mocne hamulce, blokada kół do jazdy na wprost, oraz możliwość ustalenia pełnego obrotu kół, znacznie ułatwia prowadzenie. Koła są pompowane, więc ich twardość możemy dopasować do podłoża. W komplecie Vulcano może być także fotelik samochodowy z wymaganą homologacją, montowany na przednim, albo tylnym siedzeniu. 

Wózek najczęściej służy przez parę lat zanim maluch z niego nie wyrośnie. Aby mieć pewność, że kupujemy oryginalny wózek, najlepiej go szukać w dobrych sklepach internetowych z artykułami dla dzieci. Nowy wózek Vulcano powinien posiadać oryginalne oznakowanie z logo firmy.