Wieczór kawalerski był bardzo udany

Mój brat niedługo będzie brał ślub. Jesteśmy ze sobą bardzo zżyci. Uwielbiam jego narzeczoną. Brat świetnie trafił. Ja już jestem po ślubie dwa lata i to jest najlepszy okres w moim życiu. Cieszę się, że Bartek też się już ustatkuje. Był moim świadkiem na ślubie. Przygotował dla mnie świetną imprezę i chcę się mu teraz odwdzięczyć. 

Przygotowuję wieczór kawalerki mojemu bratu

wieczory kawalerskie lodzPostanowiłem przygotować dla brata fajny wieczór. Mój brat nie lubi imprez czy dyskotek więc postanowiłem zorganizować mu wieczór pełen atrakcji. Zaprosiłem jego ulubionych kumpli, z którymi się trzyma. Wszyscy złożyliśmy się i zdecydowaliśmy się pojechać na tor gokartowy. Mieliśmy zarezerwowany cały tor na dwie godziny. Obok tego toru otworzyli strzelnicę więc jeszcze zdecydowaliśmy się tam pojechać. Wszyscy świetnie się bawiliśmy. Mojemu bratu wieczór kawalerski bardzo się podobał. Generalnie wyszukiwałem pomysłów w Internecie. Wpisałem w wyszukiwarce wieczory kawalerskie lodz i pojawiło się wiele stron z pomysłami i propozycjami, które można wykorzystać. Ludzie mają na prawdę świetne pomysły i każdy znajdzie coś odpowiedniego. Nie każdy lubi imprezy więc poza takimi miejscami jest bardzo wiele miejsc, z których można skorzystać i fajnie spędzić męski wieczór. Po strzelnicy podjechaliśmy do naszego ulubionego lokalu na pizzę i piwo. Trzeba było trochę zjeść po tych wszystkich atrakcjach. Kupiliśmy tez bratu z okazji jego wieczoru kawalerskiego fajny prezent. Złożyliśmy się na lustrzankę. Michał lubi robić zdjęcia i taki sprzęt na pewno mu się przyda. 

Wieczór kawalerski był bardzo fajny. Szybko minął ale skorzystaliśmy z wielu atrakcji i każdy z chłopaków był zadowolony. Stwierdziliśmy, że musimy kiedyś zrobić powtórkę nie koniecznie w ramach wieczoru kawalerskiego. Warto spędzać czas ze znajomymi i robić rzeczy, które się lubi.