Stymulator wzrostu Canna Boost

 

Stymulatory wzrostu to doskonałej jakości środki chemiczne wpływające na prawidłowy rozwój rośliny w krótszym niż normalne czasie. W znaczny sposób ułatwiają uprawę roślin, a także zwiększają plony roślin kwitnących. Stymulują rośliny poprawiając jakość zbiorów i zwiększając ich metabolizm.

Naturalne stymulatory marki Canna

canna boostNa rynku dostępnych jest wiele nowoczesnych produktów stosowanych do uprawy. Do liderów inteligentnych technologii stosowanych pdczas uprawy zaliczane są produkty marki Canna. Jednym z najlepszych produktów tej marki jest stymulator Canna Boost, który intensywnie zwiększa metabolizm roślin, powodując większe wchłanianie substancji odżywczych bez negatywnego wpływu na zdrowie plonów. Został specjalnie opracowany dla odmian roślin krótkiego cyklu. Inteligentny Canna Boost stymuluje rozwój kwiatów, co sprawia, że owoce są pełniejsze i lepszej jakości. Wpływa również na poprawę smaku owoców i ich szybsze dojrzewanie. Canna Boost to uniwersalna substancja stymulująca, która nie jest samodzielnym nawozem, a jedynie dodatkiem, który zwiększa proces fotosyntezy w roślinach i sprawia, że owoce rosną dużo szybciej, posiadają więcej substancji odżywczych. Roślina posiada większą energię, aby szybciej i intensywniej się rozwijać. Stymulator zawiera także naturalne substancje regulujące kwitnienie, które można rozprowadzać bezpośrednio na liście roślin.

Przyspiesza to kwitnienie i bardziej jednolity rozwój i dojrzewanie. Dzięki temu rośliny posiadają więcej energii i są bardziej odporne na szkodniki i choroby. Produkt marki Canna to niezwykle silny przyspieszacz i stymulator kwitnienia gwarantujący zdrowsze, silniejsze i mniej narażone na choroby i zakażenia plony. Posiada naturalne substancje, które w pozytywny sposób wpływają na rozwój roślin.