Ręcznie robione metalowe napisy

 

Robiliśmy w domu remont. Po kilku latach z mężem stwierdziliśmy ze czas najwyższy trochę nasze mieszkanie odświeżyć. Zwłaszcza pokój naszego syna. Już nie był dzieckiem który lubił kolorowe misie i samochody, to już był nastolatek, który od jakiegoś czasu upominał się o nowy wystrój pokoju. Mąż się zgodził i zabrał parę dni urlopu, żeby ten remont zrobić.

Metalowy napis na ścianie

napisy na ścianę z metaluOczywiście syn nie pozwolił nam ingerować w to jak jego pokój będzie wyglądać i chciał wybrać wszystko sam. Kolory ścian wybierała sam w sklepie z nami na zakupach, panele nowe też wybrał we wskazanym przez nas przedziale cenowym. Najbardziej jednak spodobał mu się pomysł, żeby na ścianie powiesić napisy, ale nie takie zwyczajne naklejki nie to miały być napisy na ścianę z metalu. Oboje z mężem byliśmy w szoku, bo ja osobiście nigdy czegoś takiego nie widziałam, ale od czego jest Internet. Mąż sprawdził, jak to wygląda, gdzie to można kupić i czy można to zrobić samemu. Okazało się, że zrobienie takich metalowych napisów nie jest skomplikowane. Zapytaliśmy się syna co ma tam pisać i mąż zabrał się do pracy. Wykonanie takiego napisu zajęło mu no nie wiem może dwie albo trzy godziny więc naprawdę nie dużo, ale czego się nie robi dla swojego jedynego, kochanego syna. Niestety nie chciał nam ich pokazać aż do momentu, gdy powiesi je na ścianę. Był z nich dumny było to po nim widać.

Ja z synem nie mogliśmy się doczekać aż zobaczymy te napisy no, ale musieliśmy się uzbroić w cierpliwość. Po tygodniu pokój syna był skończony, wszystko było na swoim miejscu i napisy wisiały na ścianie przykryte białym prześcieradłem. Mąż zawołał nas do pokoju i oficjalnie zerwał prześcieradło, żeby zaprezentować te metalowe napisy. Wyszły mu naprawdę bardzo dobrze, synowi się naprawdę bardzo podobały.

Więcej na stronie https://bellcraft.pl