Przysłali mi katalog z meblami do sklepu

Sklep to otworzyłam już jakiś czas temu i chwaliłam sobie to, ponieważ od samego początku świetnie sobie radziłam. Posiadałam duży sklep i sprzedawałam mnóstwo różnych artykułów. Miałam stare meble sklepowe, ale jeszcze były w nie najgorszym stanie.

Interesujące meble w katalogu

katalog mebli sklepowychDo mojego sklepu przysyłana była różnego rodzaju korespondencja i zawsze wszystko czytałam z uwagą. Dopiero niedawno przysłali do mnie katalog mebli sklepowych z jakiejś firmy i nawet byłam zadowolona, ponieważ powoli zastanawiałam się nad zmianą wystroju w sklepie. Klienci lubili eleganckie sklepy i w takich chętnie robili zakupy, dlatego musiałam sprostać ich oczekiwaniom. W katalogu znajdowało się mnóstwo interesujących mnie mebli do sklepu i nawet byłam zadowolona, że właśnie w tym czasie mi go przysłano. Meble były wykonywane na zamówienie i dzięki temu mogłam zdecydować się na każdy zestaw, który mnie interesował. Wybrałam sobie meble i zadzwoniłam do tej firmy, żeby dokonali dla mnie wstępnej wyceny. Kiedy uzyskałam ostateczną cenę to byłam zaskoczona, ponieważ meble okazały się tanie. Na dodatek zabierali stare w ramach rozliczenia i też mogłam liczyć na jakiś dodatkowy upust. Zdecydowałam się od razu na współpracę z tą firmą. Pocztą elektroniczną wysłali mi umowę współpracy, którą po zeskanowaniu i podpisaniu do nich odesłałam. Meble dotarły do mnie w piątek tak jak się umawiałam. Pracownik tej firmy otrzymał ode mnie wcześniej szczegółowe wymiary i mógł zabrać się od razu do działania.

Sklep z nowymi meblami wyglądał bardzo luksusowo i cieszyłam się z tych zmian. Ogólnie wyszły na korzyść i klienci docenili te zmiany. Do sprzedaży również wprowadziłam nowe produkty, których wcześniej nie oferowałam. Byłam ze wszystkiego bardzo zadowolona.