Profesjonalna kostka brukowa

Wykonanie podjazdu, ścieżki wokół domu, chodnika czy nawet alejek w ogródku, wymaga zastosowania odpowiednich materiałów budowlanych. Wiele osób wybiera kostkę brukową, ponieważ jest estetyczna i dość łatwa w ułożeniu, a do tego sprawdzi się w wielu miejscach.

Z czego są zrobione kostki brukowe?

drogbruk kostka brukowaNa rynku działa kilku wiodacych producentów kostki brukowej, którzy dostarczają swoje produkty klientom biznesowym i indywidualnym. Kostka brukowa jest wyjątkowo wytrzymałym materiałem budowlanym, który ma szerokie zastosowanie w wielu aranżacjach przestrzeni publicznej  i nie tylko. Drogbruk kostka brukowa jest jednym z lepszych materiałów, które są odporne na działanie wilgoci i czynników atmosferycznych. Kostka brukowa jest przede wszystkim produkowana z cementu, wody, kryszywa, barwników i plastyfikatorów. Firma Drogbruk wykorzystuje do produkcji kostki najnowsze technologie, które pozwalają na uzyskanie najwyższej jakości produktu o idealnych parametrach. W produkcji tego typu materiałów budowlanych liczą się proporcje, od których zależy nie tylko wygląd, ale równiez wytrzymałość, twardość czy struktura. Na każdym etapie wytwarzania, kostka brukowa przechodzi liczne kontrolę, aby do klienta trafiał produkt najwyższej jakości i spełniał ciągle rosnące wymagania. Kostki mogą mieć wiele rozmiarów, kształtów czy kolorów, dzięki czemu łatwo można z nich wykonać dowolny melanż. Kotka brukowa firmy Drogbruk powstaje w procesie wibroprasowania w maszynie, która zagęszcza masę betonową. Zachowanie procedur produkcyjnych i proporcjom składników jest gwarancją doskonałego produktu.

Firma Drogbruk poza sprzedażą kostki brukowej oferuje też możliwość wykonania wizualnego projektu planowanej inwestycji, dzięki czemu klient może na modelu 2D lub 3D zobaczyć jak będzie wyglądać efekt końcowy. Taka usługa jest świadczoną w ramach zakupu kostki brukowej i producenta.