Piękno złotych kolczyków

 

Komunia jest wyjątkowym dniem w życiu każdego dziecka, jak i jego rodzica. Dlatego też powinniśmy zadbać o to, aby prezenty również były dopasowane względem tej wyniosłej uroczystości. Czasami wydaje nam się, że z tego tytuły powinniśmy kupić naprawdę drogi prezent, a tymczasem najlepszym prezentem dla dziewczynki mogą okazać się kolczyki!

Sklepy ze złotymi kolczykami dla dziewczynek

złote kolczyki dla dziewczynkiKiedy zbliżała się komunia mojej młodszej siostrzyczki wszyscy zastanawiali się, jakie prezenty kupić. Rodzice co chwila prześcigali się w pomysłach i tylko czekałam z rozbawieniem, aż któreś z nich stwierdzi, że zakupi młodszej córce dom lub samochód, tak na przyszłość. Postanowiłam zakupić swojej siostrzyczce bardziej tradycyjny prezent, który świetnie dopasowywał się z prezentem od naszej babci. Mała już od dłuższego czasu marudziła pod nosem, że chce sobie przebić uszy, więc babcia wpadła na pomysł, aby taki prezent sprawić młodej damie właśnie na komunię, a ja idąc za tropem postanowiłam zakupić złote kolczyki dla dziewczynki. Te, które znalazłam w jednym ze sklepów internetowych były naprawdę przepiękne. Były to malutkie i subtelne złote motylki ozdobione na skrzydełkach różowymi kryształkami. Idealnie pasowały na prezent komunijny i co więcej z pewnością spodobają się mojej siostrze z racji tego, że ta uwielbia zarówno kolor różowy, jak i motyle. Kiedy zamówiona przesyłka do mnie doszła zauważyłam, że kolczyki przepięknie mienią się w świetle czego nie było widać na zdjęciu. Były naprawdę delikatne i przepiękne. Spodobały mi się do takiego stopnia, że postanowiłam też zakupić sobie podobne.

Siostrzyczka niesłychanie ucieszyła się na wieść, że babcia zabierze ją do kosmetyczki w celu przebicia uszu. Przebicie odbywało się nieco wcześniej niż komunia, aby dziurki zdążyły się zagoić, a moja siostra mogła przymierzyć nowe kolczyki ode mnie. Na widok malutkich, złotych motylków siostrzyczka aż pisnęła z radości i od razu poprosiła, aby je założyć. Choć nieco już minęło od komunii, złote kolczyki ode mnie stały się jej ulubionymi!