Meble kuchenne odmieniły nasz dom

Pewnego razu moi rodzice doszli do wniosku, że trzeba w końcu wyremontować naszą kuchnie. Mój tata z wykształcenia zajmuję się zakładaniem płytek, malowaniem i tego typu rzeczami dlatego wiedziałam, że wszystko pójdzie szybko i sprawnie. Zaczęliśmy wcześnie rano przygotowywać wszystko pod remont, tak żeby nic nie przeszkadzało tacie w majsterkowaniu. 

Profesjonalizm zaskoczył wszystkich dookoła

meble kuchenne na wymiar PoznańWszystko przebiegało naprawdę bardzo sprawnie i pomału trzeba było myśleć nad tym, jak urządzić kuchnie żeby była ona ładna a przy tym praktyczna. I tutaj zdecydowaliśmy się na meble kuchenne na wymiar Poznań. Zawsze uważałam, że jeśli jest coś zrobione pod wymiar to będzie to trwalsze i idealnie dopasowane do naszych potrzeb. Poszukaliśmy naprawdę dobrą firmę z Poznania i od razu zarezerwowaliśmy termin naszego spotkania. Panowie okazali się naprawdę bardzo sympatyczni i przede wszystkim profesjonalnie podeszli do tematu. Zarówno moi rodzice jak i ja byliśmy pewni, że efekt końcowy nas zadowoli. W przeciągu dwóch tygodni nasza kuchnia przeszła niesamowitą metamorfozę i w niczym nie przypominała naszej kuchni z przed czasu remontu. Na końcu okazało się również, że dostaliśmy pięcioletnią gwarancje to znaczy, że jeśli cokolwiek coś odklei bądź popsuję się w kuchni to panowie przyjadą i w ramach gwarancji całkowicie za darmo nam to naprawią.

Osobiście byłam bardzo zaskoczona taką propozycją, ponieważ nigdy wcześniej nie spotkałam się z takim podejściem do klienta. Chyba przestał dziwić mnie fakt, że dużo osób polecało tą firmę mówiąc, że nie będziemy żałować tej decyzji i tak też było w tym przypadku. Po tak miłym zakończeniu sprawy zaczęliśmy zastanawiać się nad remontem innych pomieszczeniem w domu. Mam tylko nadzieję, że trafimy na również dobrych fachowców jak panowie od kuchni.