Ładne mieszkanie do wynajęcia w Rzeszowie

Jestem bardzo szczęśliwa – dostałam się na studia! Na mój wymarzony kierunek. Będę mieszkać w Rzeszowie, bo nie chcę codziennie dojeżdżać tam i z powrotem 50 kilometrów. Rodzice zgodzili się płacić za mieszkanie. Oczywiście poszukam też pracy na część etatu.

W Rzeszowie łatwo znaleźć mieszkania na wynajem

mieszkania do wynajęcia rzeszówJuż od jakiegoś czasu oglądam ogłoszenia. Im bardziej zbliża się rok akademicki, tym więcej jest ogłoszeń. Jeśli chodzi o mieszkania do wynajęcia Rzeszów oferuje ich bardzo wiele. Jest to duże miasto i bez problemu można tu znaleźć coś dla siebie. Poszukuję niewielkiego mieszkania, ale nie kawalerki. Chciałabym dwa pokoje. W jednym bym spała i się uczyła i drugi byłby po prostu jadalnią i salonem w jednym. Znalazłam nawet ciekawe mieszkanie – mały pokój urządzony na sypialnię, a drugi z aneksem kuchennym. Ceny też nie są wygórowane. Cieszę się, że moich rodziców stać na to, by wynająć mi mieszkanie. Oglądałam już kilka, ale jeszcze się nie zdecydowałam. Byłam również w biurach nieruchomości zobaczyć czy nie oferują mieszkań na wynajem. Częściej jednak przeglądam ogłoszenia w gazetach i w internecie. Jestem bardzo podekscytowana zarówno studiami jak i samodzielnym życiem. Muszę tylko znaleźć odpowiednie mieszkanie. Czekam też na wiadomość od jednego z właścicieli czy zdecyduje się wynająć mi mieszkanie. Mam nadzieję, że niedługo oddzwoni, bo właśnie to mieszkanie podobało mi się najbardziej. Miało całe wyposażenie w kuchni, meble w pokojach i nawet pralkę. Jest tam też dość spory balkon, będę miała gdzie wieszać pranie.

Już niedługo rozpoczyna się rok akademicki. Do tego czasu chcę już mieć zaklepane mieszkanie i się przeprowadzić. Na szczęście mam samochód, którym przewiozę soje rzeczy. Muszę tylko dobrze je zapakować, żeby wszystko się zmieściło.