Jaka opaska z pulsometerem będzie usprawniała ćwiczenia?

Na rynku widać coraz wiej rozbudowanych urządzeń elektrycznych, zastępujące proste formy mechaniczne. Ostatnimi czasy producenci starają się rozbudować klasyczne formy przedmiotów użytkowanych przez ludzi każdego dnia. Dlatego postanowili unowocześnić zegarki oraz okulary.

Jakie aplikacje zainstalowane są na smartwatch?

smartwatch xiaomi mi band 3 blackW zegarkach klasyczne płaskie matryce ze wskazówkami zostały zastąpione wyświetlaczami dotykowymi. W wielu przypadkach pozwalają one odtworzyć styl retro zegarka przez wyświetlenie jego skórki. Zmianom stylistycznym zostały także poddane bransolety. Wcześniejsze metalowe i skórzane zostały zastąpione elastycznym tworzywem sztucznym. Na przykład smartwatch xiaomi mi band 3 black posiada zapinanie przez wczepienie zacisku. Jego forma została maksymalnie uproszczona, a całe urządzenie waży bardzo mało i jest niewielkie jak na swoje możliwości. Funkcje jakie posiada, mogą dorównywać niejednemu telefonowi. Poprzez system GPS ma możliwość liczenia kroków oraz nadzorowanie pulsu. W wersji systemowej znajduje się również aplikacja sprawdzająca jakość snu oraz jego długość. Obudowa odporna jest na zanurzenia pod wodą oraz wilgoć. Zintegrowany system odbiera wiadomości, które przychodzą na twój telefon i skrzynkę e-mail. Aplikacje zainstalowane w opasce jest w stanie kontrolować i dokonywać statystyk treningów pod względem wydajności. Tym samym przesyła informacje o zmianach pogody, które mogą zmienić nasze potrzeby treningowe. Producent na swój produkt oferuje również gwarancję na ponad sześć miesięcy.

Bateria litowo-jonowa wykorzystana w opasce daje możliwość korzystania z niej przez całe 20 godzin, a proces ładowania jest niezwykle szybki przez specjalną ładowarkę dołączoną do zestawu. Ekran OLED jest wyjątkowo oszczędny i bezpieczny dla wzroku a jego wielkość to zaledwie 0,78 cala.