Gra karciana dla rozrywki

Przyznam szczerze- nie wiem co inni widzą w zimie. Robią sobie zdjęcia na śniegu, lepią bałwany, a jak spadnie pierwszy śnieg to szaleją z radości i obwieszczają o tym na portalach społecznościowych. Nie rozumiałam tego, bo bardzo nie lubiłam zimna, ubierania się w grube swetry, szaliki i czapki. Nie było nawet co robić w taką pogodę.

Gry karciane idealne na zimowe i brzydkie dni

gra karciana sklepJestem bardzo aktywną osobą i lubię spędzać czas ze znajomymi. Dlatego staram się wymyślać jakieś alternatywy dla spędzania czasu na dworze. Ostatnio pomyślałam, że gra karciana sklep dobrze by nam zrobiła, bo w akademiku nudzi nam się, gdy nie można pospacerować. Wybrałam się więc po jakąś grę karcianą, bo nie mogłam pozwolić sobie na żadne elektroniczne sprzęty-kieszeń studenta zobowiązuje. Ale okazało się, że zwykłymi kartami też da się nieźle pobawić i nigdy nie odejdą do lamusa. Są ponadczasowe. Nie wiedziałam nawet, że jest aż taki wybór kart. Nie chciałam wybierać czegoś zbyt skomplikowanego. W sklepie było wszystko, od Piotrusia, do jakichś kart do walczenia. Poprosiłam ekspedientkę o podanie mi czegoś najbardziej popularnego i niezbyt trudnego. Zanim znajomi nauczyliby się zasad jakiejś mocno rozbudowanej gry, to już odechciałoby im się grać. Na szczęście znaleźliśmy coś dla nas, wciągającą grę na długie godziny. Kolorowe karty, przykuwające wzrok na pewno im się spodobają. Najważniejsze jest pierwsze wrażenie na temat gry.

Po zakupie gry karcianej od razu poszłam znajomym pokazać mój zakup. Już tego samego wieczora całe piętro akademika chyba, stłoczyło się w naszym małym pokoiku, żeby grać, lub przyglądać się jak gramy. Następnego dnia musiałam iść po dodatkowe talie kart, żeby starczyło dla każdego, bo wzbudziły aż tak ogromne zainteresowanie.