Dziewczyna ze sklepu ze zbiornikami AdBlue

Nabyłem ostatnimi czasy nowy samochód. Wreszcie udało mi się zaoszczędzić dostatecznie wiele pieniędzy, żeby kupić sobie auto ze średniej półki w Puławach. Jeździłem sobie pięknie przez dłuższy czas, nic się nie psuło, nie dokuczało, jednak nagle pewnego dnia zauważyłem, że wydajność silnika zaczęła gwałtownie spadać.

Zbiorniki adblue – dzięki nim mam dziewczynę!

zbiorniki adblueZorientowałem się, że zapomniałem o uzupełnieniu płynu noxy adblue, byłem bezbrzeżnie zapominalski. Mój poprzedni samochód miał instalację gazową, więc nie musiałem troszczyć się o to, żeby regularnie dolewać płynu adblue. Dopiero niedawno dowiedziałem się o tym, że od pewnego czasu większość samochodów z silnikami diesel ma montowane zbiorniki adblue, które ograniczają emisję szkodliwych substancji do atmosfery i polepszają funkcjonowanie silników. Wybrałem się do firmy zajmującej się produkowaniem oraz dystrybucją rzeczonego specjalnego błękitnego płynu o tak wspaniałym działaniu. W sklepie firmowym klientów obsługiwała piękna dziewczyna, w której oczach widziałem dobroć i prawość. Oczarowany patrzyłem na nią, a kiedy odezwała się do mnie, byłem tak zbity z tropu, że spytałem, czy wybierze się ze mną na kawę po pracy. Zacząłem przeklinać się za swoją głupotę, ale, ku mojemu wielkiemu zdziwieniu, młoda kobieta zgodziła się.

Bałem się, że takie spontaniczne spotkanie nie może się udać, ale rozmowa całkiem dobrze się kleiła i znaleźliśmy wspólne tematy. Zapomniałem z tego wszystkiego o kupieniu płynu noxy adblue, więc samochód pomęczył się jeszcze jeden dzień, ale zyskałem znacznie więcej.