Dobra szkoła języków obcych w Katowicach

Już od dłuższego czasu siedzę w domu z dzieckiem. Miałam na początku siedzieć z córką tylko przez okres urlopu macierzyńskiego jednak wspólnie z mężem podjęliśmy decyzje o tym, że zostaną z córką w domu aż do ukończenia trzeciego roku życia.

Szkoła języków obcych idealna dla syna

szkoła języków obcychJakoś tak obydwoje nie wyobrażaliśmy sobie tego, że moja córka pójdzie do żłobka jako roczne dziecko. Dla mnie jest to jeszcze czas gdy dziecko nie jest jeszcze gotowe do tego żeby zostawało gdzieś same. Dla mnie była to naprawdę trudna decyzja bo zawsze chciałam spełniać się zawodowo. Jednak gdy córka przyszła na świat wiedziałam już kto jest dla mnie najważniejszy. Jednak chciałam wykorzystać ten okres na coś żeby podnieść w jakiś sposób swoje kwalifikacje. Przecież za jakiś czas znów będę musiała szukać pracy. Wiedziałam, że angielski nie jest moją mocną stroną a teraz na rynku pracy jest wymagana znajomość języka. W katowicach jest dobra szkoła języków obcych i mogłabym tam właśnie chodzić. W Chorzowie także jest szkoła językowa i tam także bym mogła dojeżdżać. Jedna i druga szkoła z tego co widziałam cieszy się naprawdę dobrymi opiniami. Wiem, że w Chorzowie jest dobrze prowadzony angielski dla dzieci, ale nie wiem jak wyglądają takie kursy dla dorosłych. Jedna moja koleżanka chodzi na kurs języka angielskiego do Katowic i jest bardzo zadowolona. Zdecydowałam także zapisać się także tam. Ten kurs jest prowadzony w całości przez obcokrajowców i dlatego też myślę, że może szybciej się nauczę języka. Jednak przez to będę musiała się bardziej skupić na wymowie i na tym żeby zrozumieć to co mówi lektor.

On także będzie miał na pewno dobry akcent a to jest także bardzo ważne podczas takiej nauki. Boję się tylko jak pogodzę tą naukę z byciem mamą na cały etat. Chociaż wiem, że na pewno pomoże mi mąż.

Więcej informacji można znaleźć na stronie: http://ence.pl