Czym czyścić podłogi z drewna?

Do mycia podłóg drewnianych warto wybierać specjalne płyny, które poza właściwościami czyszczącymi, mają również właściwości pielęgnacyjne i doskonale dbają o podłogę, zabezpieczając ją przed uszkodzeniami oraz wnikaniem zabrudzeń. Należy pamiętać, że przed użyciem środków tego typu, należy odkurzyć podłogę z pyłu i kurzu.

Zastosowanie specjalnego środka do mycia parkietów

bona środek do czyszczenia podłóg drewnianychOsoby, które posiadają drewniany parkiet, powinny stosować na co dzień specjalny płyn do mycia podłóg, który jest przeznaczony do mycia powierzchni z drewna. W tym celu polecany jest Bona środek do czyszczenia podłóg drewnianych. który daje dodatkowo efekt półmatu. Jego pH jest obojętne a zapach neutralny. Dzięki temu produkt jest bezpieczny dla alergików, dzieci oraz zwierząt. Ponadto preparat jest ekologiczny i bezpieczny dla środowiska. Środek doskonale czyści drewniane podłogi z kurzu oraz powstałych zabrudzeń. Produkt schnie szybko, ponieważ jest na bazie wody i nie pozostawia osadu czy smug. Podłoga prezentuje się świeżo i estetycznie. Środek do czyszczenia podłóg przeznaczony jest do podłóg, które są niewoskowane a wykończone lakierem. Preparat jest bardzo łatwy w użyciu, ponieważ nie trzeba go z niczym mieszać, ani spłukiwać po użyciu – wystarczy jedynie użyć go bezpośrednio na podłogę i przetrzeć mopem z nakładką z mikrofibry. Dzięki płynowi do czyszczenia podłóg można usunąć też uporczywe zabrudzenia, które pojawiły się na podłodze. Środek jest skuteczny i dobrze zabezpiecza podłogę drewnianą przed osadzaniem kurzu.

Dzięki stosowaniu specjalnych, bezpiecznych środków podłoga jest zabezpieczona przed wnikaniem w jej powierzchnię zabrudzeń i szybkim osadzaniem się kurzu na jej powierzchni. Środek do czyszczenia Bona jest na bazie wody, zatem jest bezpieczny w stosowaniu, a ponadto jest również przyjazny dla środowiska.