Czy można wypożyczyć samochód na jeden dzień

Mój szef często zlecał mi jakieś dziwne zadania i nie zawsze wiedziałem jak się za nie zabrać. Dzięki temu z czasem wiele się nauczyłem i radziłem sobie coraz lepiej. Byłem najlepszym pracownikiem w firmie i szef tylko mi ufał, ponieważ zlecał mi najważniejsze zadania do wykonania.

Wypożyczenie samochodu dostawczego w dobrej cenie

wypożyczalnia dostawczych w KrakowieOstatnio szef mnie zaskoczył, gdyż kazał mi zlecić transport produktów poza teren Krakowa. Nie miałem pojęcia jak się za to zabrać, ponieważ potrzebny był samochód dostawczy a firmie takim nie dysponowaliśmy. Co prawda pracował u nas człowiek, który posiadał odpowiednie uprawnienia do prowadzenia takich aut, ale co z tego jak nie było auta. Wpadłem więc na genialny pomysł. Niedaleko funkcjonowała wypożyczalnia dostawczych w Krakowie, którą mijałem jadąc codziennie do pracy. Uznałem, że wypożyczenie samochodu będzie najrozsądniejszym rozwiązanie. Nie wiedziałem, czy wypożyczą mi tam samochód na jeden dzień i od razu zadzwoniłem do tej wypożyczalni, żeby dopytać o szczegóły. Dowiedziałem się przy okazji, że samochód dostawczy mogłem wynająć już od razu z kierowcą i to mi zdecydowanie odpowiadało. Usługa nie było kosztowna a zresztą szef dał mi pieniądze na zorganizowanie tego transportu. Ustaliłem wszystko z wypożyczalnią i pojechałem tam na miejsce, żeby podpisać wszystkie niezbędne dokumenty. Kierowca następnego dnia pojawił się w firmie i załadował cały towar do przewiezienie. Dobrze, że skorzystałem z usług tej wypożyczalni aut dostawczych.

Szef jak zawsze był zadowolony, że załatwiłem temat błyskawicznie. Wspomniał coś nawet, że zasłużyłem na podwyżkę co mnie ucieszyło. Zbierałem pieniądze na motocykl i każdy grosz się dla mnie liczył. Podwyżka pozwoliłaby mi na szybszą realizację tego celu.